Květen 2011

Něco ze života...1.5

29. května 2011 v 16:25 | Veronnie.♥ |  My Diary♥
Čas letí, venku je pořád krásnější a krásnější počasí, ale moje psychika klesá pořád víc a víc ke dnu.. Cítím se strašně sama, opuštěná. Teďka od 23.5-27.5 jsme byli na mediálním kurzu v Tatrách, točily jsme tam různé scénky a takové věci. Pro mě to byl, ale ten nejhorší výlet jaký mohl být.. Pár dní před mediálním jsem se pohádala s Pavlou, ona se najednou rozhodla, že se spolu přestaneme bavit. Doufala jsem, že se to na mediálním srovná a něják moc to neřešila. Co se týče cesty, autobus měl poruchu a musel přijet nový takže než jsme se dostaly do Tater tak to trvalo 8 a půl hodin no hrůza. Když jsme přijely, tak jsme se najedly a já jsem šla do bazénu. Tam byla i Pavla a začaly jsme se tam spolu bavit. Když jsem, ale přišla z bazénu došlo mi, že to byl zase nějáký ten její poslední den a taky, že jo.. Na pokoji jsem byla s Darčou první den a první noc jsme si spolu náramně užily, ale pak se to celé začalo srát a ty úžasné noci co jsme si říkaly, že budou vůbec nebyli. Druhou noc jsme obě byli tak unavené, že jsme šli brzo spát, třetí noc jsme byli rozhádané a tu čtvrtou šla Darča pryč a já mezi tím usnula takže se ani nedostala na pokoj a musela spát jinde. S Darčou jsme se tam, ale hádaly pořád. Dost mě to bralo, protože to měl být náš mediální a měli jsme si ho užít spolu ale já to asi blbě pochopila, protože mi přišlo, že Darča se radši snažila být s kýmkoliv jiným než semnou.. Včera jsme se na fb zase pohádaly a vypadá to, že asi už definitivně. Nevím, nechala jsem to na ní. Jenomže bohužel už vím, jak to dopadne, ona už mě nepotřebuje, je jí asi i docela jedno, že jsme se pohádaly no já bohužel cítím pravý opak. Jako by to nebylo s Darčou málo, tak se do toho přidává ještě Pavla. Od pátku si každý den píšeme, několik hodin, stejně nechápu proč, protože to nemá smysl, ona už je rozhodnutá, že naše kamarádství nemá cenu, přesto, ale pořád doufám, že změní názor. Někdo si možná řekne, že nemám vůbec žádné problémy, ale já to prožívám strašně hodně. Nejsem schopná nic dělat, bolí mě hlava, břicho.. připadám si jako bych byla nemocná což svým způsobem vlastně jsem. Nemůžu už se dočkat léta, budu se snažit být co nejmíň doma no teda pokud se toho léta vůbec dožiju...

Něco ze života... 1.4

10. května 2011 v 18:07 | Veronnie.♥ |  My Diary♥
Poslední dobou se všechno pomalu mění. Možná je to dobře a možná taky ne. Na to příjdu časem. Každopádně teď se mám fajn. Dnešek byl fajn den. S kamarádkou Verčou jsme si ráno zašli na snídani do jednoho nového cukrářství a byli jsme ve škole mezi prvními, což je pro nás velký nezvyk, protože my jsme obvykle ty které chodí do školy úplně poslední. ;D Ve škole nám odpadla jedna hodina a nic moc jsme tam ani nedělali. Po škole jsem byla se dvěma kamarádkami Terkou a Vikčou. Byli jsme u Vikči doma, chvíly jsme tam byli na počítači a pak jsme šli na zahradu, dělali jsme tam různé blbosti a u toho se fotily. Pak jsem ještě byla chvíly s Terkou sama. Jsem za to strašně moc ráda. Terka totiž v dost dávné minulosti byla moje nejlepší kamarádka. Strašně hodně mi v životě pomohla a mám s ní strašně hodně skvělých zážitků. Dneska jsme na různé věci tak vzpomínaly a parádně se nasmály a říkaly si, jak to tehdy bylo úplně super, jak nám ke štěstí stačilo tak málo. Terka byla opravdu můj hodně dobrý přítel, ten nejlepší jakého jsem si v té době mohla přát. Mrzí mě, že poslední asi rok a půl si spolu už tak nerozumíme, ve škole si občas popovídáme, ale jinak spolu vůbec nejsme. Proto jsem tak strašně ráda za dnešní den, že jsem nějáký čas konečně mohla strávit s ní. Přála bych si ale, aby takové dny byli častěji.. Jinak jsem teď v na mě nenormální klidu. Do školy už mám všechno připravené, pokoj jakžtakž uklizený ještě si akorát povysávám a jinak nemusím dneska už nic dělat a to je teprve pár minut po 18. Já obvykle nestíhám si připravit všechny věci do jedenácté a teď jsem všechno zvládla tak brzo. Je to strašně dobrý pocit být přes týden takhle v klidu. Až si povysávám tak chci jít ještě nachvilku ven se projet na bruslích a pak už se budu jenom válet u televize, knížky a pak půjdu spát. Toho spánku se, ale bojím, protože poslední dobou nemám moc dobré sny tak snad se mi dneska bude zdát něco hezkého.

Můj (tajný sen) - Stát se herečkou..

1. května 2011 v 18:48 | Veronnie.♥ |  My Soul♥
Možná už po předčtení nadpisu tohoto článku jste si museli říct, že jsem se asi zbláznila a nebo, že jsem ještě moc dětinská ale upřímě já si to nemyslím. Chci být herečkou, no a co..? Nechápu proč si tolik lidí myslí, že je to tak nemožné. Netoužím stát se nějákou slavnou hollywodskou herečkou kterou zná celý svět. Ale nějákou obyčejnou českou, kterou nemusí znát zas tak moc lidí a nemusí být obsazována v nejlepších filmech v hlavní roly. Já netoužím po slávě, nebo po penězích samozřejmě chci, aby mě to něják uživilo ale jde o to, že mě hraní prostě baví a myslím si, že v tom nejsem tak špatná a aspoň trocha talentu ve mně bude ale určitě to bude chtít ho ještě rozvinout a pořádně nad sebou zapracovat. Však to není tak nemožné povolání. Moc dobře si uvědomuju, že to bude dlouhá a těžká cesta ale já se o svůj sen budu snažit bojovat. Vadí mi ale, že to musí být tajný sen, nikomu to neříkám, protože by se mi vysmál a tak, když se mě někdo zeptá čím chci být odpovím mu, že ještě nevím i když to vím moc dobře. Tenhle můj sen ví jediná osoba a to je Darča která mě podporuje v tom abych si šla za svým snem a vykašlala se na ostatní. Minulý rok jsme spolu s Darčou chodily do dramaťáku a tak mě viděla i jak umím hrát. Tento rok jsme tam nechodily a já toho moc lituju a myslím si, že i ona. Ale příští rok tam hodláme chodit znovu.. Fakt vím, že to bude tvrdá práce a tvrdý boj, že se mám toho ještě strašně moc hodně co učit a i když jsem člověk, který si moc nevěří tak v tomhle já si věřím a dám do toho všechno, aby mi to vyšlo..

Goodbye♥ ;*