Zmatek v duši..

3. dubna 2011 v 21:10 | Veronnie.♥
Poslední dobou jsem nějáká zmatená a kvůli toho i strašně náladová. Pavla a Darča se spolu totiž usmířily a zase se spolu baví řekla bych, že to vypadá jako by se znovu stávaly nejlepšími kamarádkami. Hodně lidi s tím má problém většinou jsou to lidi z okruhu Pavly kteří mají obavu s toho, že Darča Pavle zase ublíží ale ve skutečnosti to je spíš asi tak, že na ně teď Pavla začíná trošku kašlat ale já vím, že ona nic takového nechce. Vnímám to jinak než oni, protože mám silnou citovou vazbu k oběma. Je to velmi zvláštní, protože jsou to 2 osoby které patří k těm co mám nejradši a prostě s oběma se mi všechno tím změnilo. Horší je to ale u Darči, mám v sobě obrovský pocit zklamání. Vždycky, když se baví s Pavlou tak je prostě jiná, taková zlá. Brala jsem jí za nejlepšího přítele né že jsme byli BFF ale prostě ona byla můj nejlepší přítel, který mě podržel, vyslechl, byl tu vždycky pro mě když jsem potřebovala, pomohl mi aspoň na chvíly zapomenout na to špatné. Teď už to tak není. Nechci jí nic vyčítat na druhou stranu jsem totiž ráda, že je šťastná. Už jí něják nezajímám, v jejím životě už pro mě není místo možná si to ani ona sama nechce přiznat ale je to opravdu tak. Byla bych jenom přítěž to co by jí způsobovalo trápení a to já nechci. Docela mě ale vzal pátek měla jsem špatnou náladu a Darča mě ráno pozdravila a hned podle mojeho pozravu poznala, že mi něco je a veděla že mě bude lepší nechat samotnou to měla pravdu jenomže ona mě pak takhle nechala celý den překvapivě se už i Pavla zajímala o mě víc. Darča ta byla ráda, že si ten pátek může užít s Pavlou. Sice jsem opravdu ráda, že jsou spolu šťastné ale jsou věci které Darči zazlívám nevím jestli mi to dělá naschvál jestli se u toho dobře baví ale začala s Pavlou chodit ráno do školy. Celý tenhle školní rok jsem s Pavlou chodila ráno do školy krom dnů kdy jsme byli pohádané šíleně mě vzalo, že teď začala chodit s Darčou, to mi jí Darča nemohla nechat aspoň na ty rána? To mi musela zničit můj každodenní začátek dne? Nejhorší ale je, že když už jsem byla někdy s Pavlou pohádaná a chtěla jít s Darčou tak nikdy jít semnou nechtěla. Tak proč je to teď takhle..? Pravdou ale je, že já nejsem dobrý člověk. Už i z tohohle článku můžete poznat jaká jsem žárlivá a přecitlivělá ale jsem to bohužel jsem taková a tak jednoduše se nezměním. Jsem teď zkrátka z toho všeho naprosto zmatená, vůbec nevím co mám dělat. Potřebovala bych člověka který by mi pomohl, jak dál. Kdysi jsem měla jednu takovou kamarádku která byla můj anděl strážný ale teď už si žijeme každá jinak. Tomuhle článku asi nebudete rozumět, nerozumím mu ani já, protože opravdu už nerozumím ani sama sobě..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RoNi^^ -- SB | Web | 4. dubna 2011 v 15:23 | Reagovat

rozumím tomu..a chápu Tě:( a to že si žárlivá neznamená že jsi špatný člověk,ale že Ti na nich záleží a nechceš je ztratit;)

2 Nikol Grooving | Web | 10. dubna 2011 v 11:06 | Reagovat

chudino..Jseš pořd nějaká smutná :( Zkus nato nemyslet, a spoléhat se sama na sebe, nebo se poohlídnipo jiné kamarádce :)vím, je to těžké, taky jsem si to zažila, ale už spoléhám jen a jen na sebe, a žije se mi líp. Samosebou ty osoby na bogu pomlouvám, pořád si stěžuji, ale až se vyzpovídám, ulev se mi :) Jenže ony to vždycky vypátrají, řeknou to jejim rodičům a ti to nabonzují mojim... :-D takže se musím krotit :D a ty lidi raději nejmenuju.. ;-)

3 Smiska | Web | 10. dubna 2011 v 19:34 | Reagovat

Ahoj, žárlivost je normální obrana, chápu, že potřebuješ někoho kdo tě vyslechne a kdo tě chápe. je těžký někoho takového najít, já mám jednu takovou kámošku ale je velký problém, že každá chodíme na jinou školu a bydlíme taky každá jinde, určitě ti pomůže, když to aspoň napíšeš na blog a doufám, že jednou najdeš spřízněnou duši nebo tě holky vezmou mezi sebe. :-) hodně štěstí a úsměvu ti přeji :-)

4 | Web | 10. dubna 2011 v 20:49 | Reagovat

Strašně ráda spřátelím, ani si nepamatuju že jsem ti psala, ale za to si můžu sama. Jdu si tě přidat :-)

5 *Lorraine* <3 | Web | 10. dubna 2011 v 21:00 | Reagovat

Dobře dobře :) přidám sei tě..:) Víš ono neni těžký si někoho na dopisování najít, protože třeba němci jsou dost ješitní :D já jsem si J. přidala a kámoška co ho znala tak mu napsala že se mi jako líbí a proto jsem si ho přidala a on se chytil :D Prostě jde o to si někoho přidat a aby byl v pohodě a pak to pujde samo :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Goodbye♥ ;*