Něco ze života...1.3

25. dubna 2011 v 21:00 | Veronnie.♥ |  My Diary♥
Poslední 2 dny se cítím divně. Pravděpodobně za to, může ten sen, který se mi zdál ze soboty na neděli. Nešlo o žádnou noční můru. Sice to nebyl nějáký šťastný sen ale takový normální, měla jsem už mnohem horší noční můry. Po tom snu mi je strašně smutno a pomalu přicházím na to, proč. Ten sen má totiž v sobě podtext kterému můžu rozumět jenom , kdybych ten sen komukoliv řekla tak mu to bude připadat jako úplně normální sen. Myslím si, že tím snem mi chce moje podvědomí něco sdělit, ale já jsem ještě nepřišla na to co přesně. Doufám, že na to zachvíly příjdu. Nechci tady přesně psát o čem ten sen byl ale z velké části se týkal mojí kamarádky Darči. S Darčou to poslední dobou není moc v pohodě. Co se týče času, který spolu trávíme tak ten je pořád stejný, možná dokonce i větší. Ale i přes to, že spolu jsme, tak se od sebe oddalujeme. S přítelkyň se stávájí pouhé známé. Ona to možná cítí jinak, možná, že jí to všechno příjde v naprostém pořádku ale mě teda ne. A vlastně v tom to je, že nevím, jak to cítí. Já už totiž nevím nic co si ona myslí, cítí. Příjde mi, že jí přestávám znát, že to pouto která nás spojovalo se pomalu přetrhává a zachvíly se úplně roztrhne a my dvě si budeme už navždy úplně cizí a zůstaneme si už jenom ve vzpomínkách. Tyhle představy mě poměrně děsí, strašně bolí, možná to tak vnímá i ona a možná taky ne. Příjde mi, že mezi nás postavila tenkou zeď, která se pořád rozšiřuje a já se na to jen koukám, nezastavuju ji ale naopak jí občas podám cihlu. Chtěla bych už s tím něco dělat ale nevím co ;/. Problém je, že to pravděpodobně stejně celé ukončím já, protože já prostě nejsem schopná mít Darču jenom za pouhou známou. Asi je zbytečné o tom takhle přemýšlet, když stejně asi nic nemůžu udělat. Já vím, že ona za to nemůže, že si to neuvědomuje, že cokoliv jí řeknu tak jí to připadá jako pouhý blábol, že všechno je v naprostém pořádku. Ona to celé cítí úplně jinak než já a taky od toho našeho "přátelství" očekává úplně něco jiného. Mám opravdu strašný strach, že to všechno dopadne tak, jak to bylo minulý rok s tím rozdílem, že cestu zpátky už k sobě nenajdeme. Asi si jí ani nezasloužím mít za kamarádku/přítelkyni. Už jí ani vůbec neznám a tak stejně ona mě. Přála bych si, aby pochopila, jak se cítím, né kvůli toho, aby měla výčitky ale, aby mě pochopila. Ale nejvíc si přeju, aby to všechno mohlo být jako dřív, jako, když jsme byli nejlepšími kamarádkami. Ale vím, že to se mi nemůže splnit..ale budu doufat, že snad jednoho dne...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 | Web | 26. dubna 2011 v 17:04 | Reagovat

Ikdyž jsem žádný smutný nebo divný sen v poslední době neměla tak se cítím asi stejně jako ty. Nevím čím to je, připadá mi to jako bys mi rozumněla a chápala mé potřeby. Chci taky přítelkyni, která mi bude rozumnět, podpoří mě a tak. Taky bych chtěla yb to bylo jako předtím s Nikčou. Ale narozdíl od vás dvou, se mi tak často nevidíme, nebo spíše nechodíme tak často ven. Našla si kluka se kterým je šťastná a já ji to přeju, ale nemusela se na mě vykašlat. A od toho je tady nejlepší věc na světě - zpěv ♥ Ten mi pomůže od všeho, když zpívám připadám si jako hvězda. Jako kdybych byla někde na červeném koberci a všichni si mě fotili a řvali mé jméno. Je to divná představa ale já ji naprosto miluju!:D Jsem asi divná, nebo dokonce blbá ale prostě to je ta moje vysněná představa jak si sama sebe představuju za 20let:D

2 | Web | 27. dubna 2011 v 16:47 | Reagovat

Já ti věřím že se dostaneš zpátky do toho tanečního klubu, nebo jak se to jmenuje. Je pravda že když máš koníček je to lepší, než když nemáš. Musí ti to vyjít, přeju ti to moc :-)

3 Kate | Web | 28. dubna 2011 v 16:08 | Reagovat

Taky jsem si to prožila. S mojí nejlepší kámoškou- prostě jsme se na 2 nebo 3 měsíce úplně přestali bavit. Chtěla jsem ji zpátky, byla jsem smutná, zoufalá, naštvaná- měla jsem pocit že nejde dělat nic. Ale potom jsem jednoho dne kámošce prostě napsala, že by jsme se splolu mohli aspon bavit, nezahodíme přece ty roky přátelství. Odepsala že jo, sešli jsme se. A zase jsme kámošky. Nebudu psát že všechno je jako dřív. Ale naše přátelství bylo asi jiný než vaše, protože my spolu nechodíme do školy (to naše přátelství hodně rozdělilo), takže se moc často nevídáme, těch pauz, kdy jsme spolu nemluvili bylo víc. Ani jsme k tomu neměli třeba důvod. Je to zase tak že občas jdeme ven, párkrát si napíšem- ale- zjištuju že se s ní nemám moc o čem bavit..jsme každá jiná. Nevím proč ti to vlastně píšu, asi tě to nezajímá, ale možná jsem se jen potřebovala vykect.

Tobě a tvé kámošce přuju aby jste se usmířili. Nejlepší budoe za ní přijít a být upřímná (i když je to třeba těžký) říct že je ti líto že to není jako dřív, třeba že by sis s ní chtěla víc povídat, být s ní. Ale nevyčítej jí že tě nechápe..- třeba sis nevšimla že ona potřebuje abys ty pochopila ji, možná má nějakej problém, se kterým se ti nesvěřila.

4 K. | Web | 30. dubna 2011 v 14:52 | Reagovat

Jen tak na začátek - Kamarádi můžou z našeho života odejít, ale pravý přítel zůstává navždy.
Prve k těm snům, mě se zdají sny hodně často a vždy jsou to sny s něčím co se stalo a nebo satne, vždy mi něco naznačují a vždy jsou tak strašidelné ale přesto krésné, nikdy se mi enzdál normální sen, ono ani termín normální sen není.
No s tvojí kamarádkou ti samozdřejmě přeju aby se to dalo dohrromady, ale jak jsme nspala na začátku, možná to není ta pravá kamarádka ikdyž si to nechceš připustit, měla sjme stejný problém, od školky nejlepší kamarádky, ale v posledním roce se to všechno rozpadalo a já až nedávno pochopila, že to vlastně není ta nejlepší kamarádka, chyby byla že jsme s ní nikdy o tom nemluvila, takže určitě se té tvé kamarádky zeptej jak to ona cítí a všechno rozeberte, za zeptání nic nedáš a horší to přeci být nemůže, ba naopak může se tím nohé zpravit :-)

5 Smiska | Web | 1. května 2011 v 12:54 | Reagovat

Kamarádi přicházejí a odcházejí, jen opravdový přátelé zůstávají v našem životě a nechtějí nás opustit, mám jednu úžasnou kámošku a vím, že i když jsme od sebe daleko je tu vždy pro mě a já pro ni, ale už hodněkrát jsem se u kamarádek "spálila" a vím, že věřit někomu je těžký, doufám, že i ty najdeš tu pravou přítelkyni, kterou budeš znát a ona tebe ... hodně štěstí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Goodbye♥ ;*