Leden 2011

Něco ze života...0.3

31. ledna 2011 v 20:40 | Veronnie.♥
Tak dneska jsem byla po týdnu poprvé ve škole. S ranním vstáváním jsem neměla vůbec žádný problém, v noci jsem se totiž bohužel pořád budila. Skoro vždycky chodím do školy s jednou kamarádkou (Pavlou), ona pro mě vždycky ráno příjde a jdeme. Mě to ale ještě vždycky trvá takže skoro pořád chodíme pozdě ale dneska jsme to zvládly hezky na čas. Ve škole to bylo takové zvláštní po tom týdnu s druhou moji velmi skvělou kamarádkou Darčou jsme dneska dělali dost blbosti, hlavně ona mě pořád fackovala ale všechno to bylo samozřejmě ze srandy. Darču mám hodně moc ráda, je to pravý přítel! Pavlu mám taky hodně ráda sice méně než Darču ale i tak dost. Pavla pro mě bohužel není zas tak ideální přítel mám s ní pořád starosti, myslím, že by bylo lepší kdybychom se spolu nebavily ale když jí mám tak ráda. Nejsem schopná přestat se s ní bavit. No ale dál k dnešnímu dnu... Po škole jsme si povídaly dost dlouho a s Pavlou a ještě jednou kamarádkou Sárou bylo to docela dobrý. Pak jsem byla chvilku doma a šla na trénink na taneční kde jsem bohužel přišla pozdě, protože jsem nevěděla přesný čas začátku tréninku. Moc dlouho jsem tam tedy nepobyla. Pak jsem přišla domů no a jsem na počítači. Pomalu se už chystám spát, ještě si ale budu číst. Zítra do školy nemáme nic takže úplná paráda...

Kusovka..0.1

31. ledna 2011 v 20:05 | Veronnie.♥ |  Obrázky♥
Kusovka..0.1

Něco ze života...0.2

30. ledna 2011 v 20:54 | Veronnie.♥ |  My Diary♥
Juchů! Konečně zdravá! Byla jsem nemocná sice jen týden ale už mi to připadalo jako celá věčnost. Bývalo mi někdy tak mizerně, že jsem měla pocit, že už mi tak bude navždy. Ale mělo to i svoje pozitiva např. jsem se na nějákou dobu odloučila od lidí s kterýma jsem jinak každý den a i když mi ti lidé chyběli myslím, že není špatné se od nich občas na nějákou chvilku odloučit. Taky jsem dost přemýšlela o životě, to jsem udělala dobře ale zbývá ještě dost věcí co si musím ujasnit.. Ty věci se týkají hlavně mých vztahů k mým přátelům. Já nejsem a ani jsem ještě nikdy nebyla něják zamilovaná do kluka, toho pravého jsem totiž ještě nepotkala proto řeším hlavně mé přátelé. No ten kluk příjde časem... A jinak co budete mít na vysvědčení? Já mám čtyři dvojky a jsem za to ráda ale ve druhém pololetí bych to chtěla snížit aspoň na tři dvojky.

Sebevražda

27. ledna 2011 v 19:14 | Veronnie.♥ |  Téma týdne
Sebevražda je úmyslné ukončení vlastního života. Lidé kteří takto ukončí svůj život se jmenují sebevrazi.  Velmi často bývá sebevražda demonstrativní to znamená, že se dotyčná osoba např. předávkuje léky s vědomým, že bude zachráněna. Tohle často dělají lidé z nešťastné lásky, citově tak vidírají toho kdo je opustil. Bohužel se ne vždy podaří takového "sebevraha" zachránit. Jsou ale i lidé kteří se chcou opravdu zabít, nevidí už smysl žít. A nebo si lidé taky berou život z náboženských důvodů to ale většinou vezme život i spoustě dalším lidem (např. když se na veřejnosti odpálí). Tito šílenci totiž věří, že když se zabijí a u toho zabijí i nějáké lidi tak se dostanou do nebe a po smrti budou šťastní. A můj názor na sebevraždu? Sebevrahy i docela obdivuji, tím však nechci říct, že sebevraždy podporuji to právě naopak, lidé by si měli svého života vážit a né si ho brát ale upřímně já bych asi nikdy neměla odvahu si sama vzít život. Hodněkrát v životě mi bylo hodně mizerně ale nikdy jsem něják nad sebevraždou nepřemýšlela. Já se vždycky snažím jít dál a říkám si, že čas to všechno spravý a že v životě si ještě užiju parádní chvíle. Lidi neblbněte, važte si svého života a užívejte si ho! Vždyť bez trápení a bez boje by to nebyl život.

Sebevražedkyně

Nemocná

24. ledna 2011 v 19:47 | Veronnie.♥ |  My Diary♥
Řádí u nás nějáka virová nemoc a jsem jí bohužel chytla taky.Mám teplotu, záchvaty kašle, bolí mě v krku, hlava a vlastně celé tělo.. Prý bych měla být zachvilku v pohodě ale teď je mi hrozně. U kompu jsem asi půl hodiny a už si budu muset jít lehnout, protože je mi z toho blbě.. Tak omlouvám se, že teď budu kapánek neaktivní ale hned jak mi bude líp tak na blogu pořádně zapracuji.

Miluju..♥

20. ledna 2011 v 20:56 | Veronnie |  My Soul♥
Jsi pro mě nejlepší kamarádka, já tě za ní považuji! Zlato děkuji za to, že existuješ, že mi v životě tolik pomáháš a děláš mi ho krásným. Jsi moje druhá půlka, bez tebe bych žít nemohla. Velmi si tě vážím a nikdynechci ztratit! To by pro mé srdce byla obrovská rána. Známe se už od malička a já si ani nedovedu představit, že bych byla bez tebe. V mém srdci budeš navždy♥!

FS

20. ledna 2011 v 20:22 | Veronnie
Rozhodla jsem se, že nebudu mít Affs ale FS (Favourite sites) neboli oblíbené blogy. Je to v podstatě to samé jako Affs akorát jediný rozdíl je v tom, že nemusím na váš blog chodit každý den a psát vám tam komentáře. Na váš blog můžu chodit kdykoliv chci a psát komentáře ke článkům které mě zaujaly a nemůžete si mě za to smazat. Já si myslím, že je to pro mě výhodnější, protože já nejsem ta která má čas trávit tolik času na blogu. Kdo z vás má zájem ať se zapíše, budu moc ráda.

Napiš mi:


Přezdívku

Adresu tvého blogu

Proč se chceš stát mým FS?

Hyperaktivní..? Průbojná..? To jsem prostě já jen to v sobě znovu nalézt! ;)

18. ledna 2011 v 20:22 | Veronnie |  My Diary♥
Být optimistický je skvělé... Skvělé je být pouze opimistický nikoli naivní.. ;)) ... V životě mi už všechno přeléza přes hlavu a problém bude hodně v tom, že jsem poslední dobou dost pesimistická, mrzutá, lituju se atd... Musím svůj postoj změnit, začít být více optimistická a hledat na věcech ty pozitivní věci... ;))) Věřím, že se mi to povede už od teďka na tom začínám pracovat... Napsala jsem si seznam věcí které se mi na mě líbí a které bych chtěla změnit... V povaze mám dost energie, ctižádostivosti a bojvnosti... Když jsem byla mladší tak to šlo na mě dost poznat nevydržela jsem chvíly sedět na jednom místě, pořád jsem si šla za svým bez ohledu co si o mě myslí okolí... Od té doby co jsem vstoupila do puberty se tohle sklidnilo.. proč..? protože mi lidé říkali, že je to špatné být taková že mám být více rozumná a ne taková divoká a je se o to začala pokoušet až jsem se úplně změnila... A teď jsem kvůli toho nešťastná, protože to nejsem já... Kašlu už na lidi a na to co si o mě myslí, chci být taková zase jako dřív, protože to jsem prostě j... ;)))

Něco ze školního života...

11. ledna 2011 v 15:50 | Veronnie |  My Diary♥
No tak znáte to teď všichni... Vysvědčení se blíží a všichni se v jednom kuse snaží opravovat si známky jak nejlépe to jde a učitelé dávají samá písemky :///... Znamená to (tedy myslím, že pro dost lidí) o dost víc se učit... Těším se až konečně bude tohle období zamnou a nebudu si muset dělat ze známkama takové starosti...
Zatím mám dost práce, chci mít totiž 3 dvojky maximálně 4 a bojím se, že s jednoho předmětu dostanu 3 :// opravdu mám z toho hrozný strach... Nejhorší je, že u toho předmětu nevím jak na tom jsem a ani se to nedá něják opravit :(((... No a pak mám 2 dvojky už jisté no a pak mi ještě ze dvou nebo z tří dalších předmětů vychází dvojka tak doufám, že ty předměty zmáknu ;))


Něco ze života... 0.1

7. ledna 2011 v 20:40 | Veronnie |  My Diary♥
Ano bohužel, poslední dobou všechno moc rychle utíká a život jde s kopce.. ;(( Už to prostě nemůžu vydržet!! Před chvíly ještě bylo léto a teď už je najednou zima... A v létě jsem byla tak strašně moc šťastná, že jsem si to ani nezasloužila a teď? Teď všechno štěstí uteklo pryč a já prožívám dost smutné období... Trvá to už docela dlouho.. ;(( Chci s tím něco už konečně udělat!V létě jsem měla bezvadnou nejlepší kamarádku kterou jsem ztratila vlastní vinou ;(((... Moc toho lituji, strašně mi to přátelství chybí, mám ji moc ráda.. Sice jsme pořád kamarádky ale už né nejlepší...
Já se teď poslední dobou bavím s jednou holkou kterou mám moc ráda a vlastně ani nevím proč, protože s ní zažívám jenom samé zklamání... Momentálně teď jsme rozhádané ale to býváme bohužel skoro pořád.. ;(( Je to kamarádství o ničem ale já nemám sílu ho ukončit.. Proč? Protože ji mám strašně ráda a stále v sobě držím falešnou naději, že to bude skvělé kamarádství ale spíš je to pořád naopak... ://
Taky mě trápí, že se spoustu mých kamarádů změnilo jsou jiní a už si s něma moc nerozumím..
Připadím si strašně teď strašně sama... ;((

Goodbye♥ ;*