Prosinec 2009
Duchové, ano opravdu jsou mezi námi

25. prosince 2009 v 18:22
Víte z jakého slova je odvozeno slovo duch? Ze slova duše. Duši máme každý v těle, duše je to jací jsme, jaké máme myšlenky, pocity. Není to orgán na který byste si mohli sáhnout. Duše nikdy neumře umře pouze tělo. Když umřete duše žije dál a jste tzn. duch. Duch může s lidmi komunikovat ale pozor není to tak že k vám příjde a začne kecat, komunikuje prostřednictvím myšlenek a jen když vám chce říct něco důležitého, strašit vás, ochránit vás a nebo utěšit. Za každým však duch nepříjde, většinou duch chodí za lidma kteří jsou s ním něják spojení (bratr, sestra, přítel........). Duch chvíly zůstane bloudit po světě, když je ze sebou naprosto vyrovnaný může odejít tzn. na druhý břeh ale může se podívat i sem když bude chít a nebo když není vyrovnaný udělal něco s čím není spokojený nebo chtěl něco udělat a už to nestihl tak se narodí znovu a nic si nepamatuje. Žije svůj krátký život zase jako nějáký člověk a po smrti si vzpomene na všechny své minulé životy. Ano minulých životů může prožít třeba 100 než se dostane na druhý břech. My všichni jsme prožily několik životů ale ty jsou v hloubi duši přikyté černou páskou ta páska se odlepí po vaší smrti. Když máte nějáký problém (např. vás pořád bolí hlava a lékaři vám nedokážou pomoci...) tak si můžete zajít na regresi minulých životů (viz. článek regrese minulých životů který ještě není ale budu k dispozici na tomto blogu) většinou po tomhle se vám váš problém zlepší.

Kontakt

25. prosince 2009 v 18:06
Icq: 423179907

Spřátelení

25. prosince 2009 v 17:50
Ráda se spřátelím kdo by měl zájem napište sem, nebojte tenhle blog bude lepší teprve začíná!

Začala jsem pracovat na blogu

25. prosince 2009 v 17:43 Co se děje na blogu
Sotva jsem začala pracovat na blogu už je třináct lidí na něm online mooc díky ale moc vás prosím napište komentík nebo hlásněte v anketce fakt moc prosím!

Vánoce

25. prosince 2009 v 17:39 My Diary♥
Teda řeknu vám ty vánoce letos to teda nebylo nic moc. Ráno jsem se s rodičema pohádala ale pak už to bylo docela good, tak okolo 16:00 k nám přišel děda pomalu se chystala večeře a šli jsme jíst. Já jsem za celej den nic nesnědla až potom tu večeři a po ní jsem jedla. Na véču jsme měli polévku se zelým, fazolemi, houbami, na druhé bramborový salát s kaprem a nakonec oplatek s medem. Brácha ještě věří na ježíška tak jsme ho zavedly do ložnice jakože sledujeme zlaté prasátko, taťka a já jsme daly pod stromeček všechny dárky. Pak jsme šli ke stromečku. Nejprve jsme si dárky rozdělily a potom jsme rozbalovali. Dostala jsem: náušnice a k tomu přívěsek na řetízek (nebylo to nic moc), dvě mikyny (úžasný vybrala jsem si je sama),šest triček (tři úplně úžasný taky jsem si je vybrala sama a zbylé tři úplně katastrofa ty jsem si nevybrala), svetr (nic moc ale na lyžák se hodí jenže mamka chce ať ho nosím do školy a to nebudu dělat), flaušovou mikinu (nic moc sice je teplá ale na lyžáku bude jen tak na pokoj protože je moc dlouhá a lyžařskou bundu mám krátkou moc by vyčnívala a na město se nehodí a nelíbí se mi a nedá se pod nic schovat), rudou saténovou noční košilku a várazně fialovružové saténové pyžámko (no pyžámko ono je to takové na ramýnka a sexy kraťásky jinak je to hezký oba dva ještě si k ním budu muset koupit saténový župan), dvoje ponožky (sakra teď mi vypadl ten název ty ponožky hrubé a jsou taky boží), z kosmetiky řasenku (trošku divná ale jde to), lak na nehty, dva lesky na rty (supeer), krém na tvář a myslím že je to všechno jo a ještě voňavku. No jak vidíte dárků dost ale já jich chtěla míň ale jiné no nic snad příští rok! Ps: A mamka je od vánoc mimo se chová divně jako by jí někdo bůh ví co udělal nechápu)

O mně

25. prosince 2009 v 17:11
Takže jmenuji se Veronika (Vivi) příjmý věk zveřejňovat nebudu ale je mi do 15ti let. Vcelku mám spokojený život, žádné týrání, alkoholismus, kouření a podobný věci u nás nejsou. Mám jednu svojí nej kami kterou za nic na světě nemám zase budu opakovat Dhidhinkhu (plick-plack.blog.cz) která mi udělala tento desing. Kluka nemám žádného (bohužel). Pak mám ještě mladšího bratra Michaela, králíčka Sašenku a morčátko Šmudlinku. Mám ráda dramaťák, tancování, "kreslení xD" /to je vtip neumím vůbec kreslit), přátelé, svoje zvířátka, čtení, psaní na papír. Tak to si myslím že zatím stačí info o mě

Proč vzniknul tenhle blog?

25. prosince 2009 v 17:03
Před tímto blogem jsem měla ještě pár jiných blogů, ale to už je dávno. Zatím ještě neumím dělat desingy a takové věci (jak už bylo desing udělala Dhidhinkha která má blog plick-plack.blog.cz) Snad se to brzo naučím! Poslední dobou si moji známý zakládají blogy a je jich čím dál tim víc tak jsem si řekla že si ho založím taky. Původně jsem sice chtěla nechat blog nikuluska ale rozhodla jsem se že bude lepší jiný název. Vivi-world (v českém překladu vivin svět) vznikl protože tady chci psát hodně o svém světě a taky je to můj blog a budou tu věci co chci já aby byli. Jak vydíte ještě tady moc věcí není ale to časem napravím, doufám že se vám tento blog bude líbit

Příjemný den přeje Vivi

Goodbye♥ ;*